HĽADÁTE DARČEK? - Pasia
Novinky - detail
  • Pasia
  • HĽADÁTE DARČEK?

HĽADÁTE DARČEK?

03.11.2016 11:00
napísal admin
(počet komentárov: 0)
Darujte niečo originálne zo Slovenska

Hľadáte darček? Darujte niečo originálne zo Slovenska.

Darčeky pre seba, ale aj pre iných. Suveníry a darčeky aj do zahraničia.

Každý z nás si z dovolenky, zo zahraničia donáša okrem spomienok a zážitkov aj fotografie a rôzne suveníry, ktoré mu pripomínajú prežité momenty na dovolenke. Ak cestujete k svojim blízkym známym, tak pred svojim odchodom zháňate niečo, čím by ste ich obdarovali, potešili... Čo však kúpiť?

Odkedy sme v EÚ tak máme spoločný trh, dovážame väčšinu veci z Číny, môže sa ľahko stať, že to isté nájdeme aj v iných krajinách. Riešením je nájsť niečo, čo je iba na Slovensku, čo je pre Slovensko typické a poteší, pripomenie Vás aj Vašim zahraničným priateľom aj po Vašom odchode z dovolenky.

Tak čo vybrať?

Odporúčame Vám z našej ponuky napríklad tieto darčeky:

  1. Tradičný nápoj Slovákov. Na východe Slovenska borovička, na juhu Slovenska tokajské vína, na západe slivovica a rôzne vína. V poslednom období sa však do popredia dostáva slovenská medovina. Ešte zatiaľ pomerne čistá príroda a tradičné postupy našich včelárov spôsobili, že medovina zo Slovenska získava čoraz viac ocenení a priaznivcov po celom svete. V našom e-shope nájdete malú verziu medoviny v ľudovom kroji, ktorá poteší každého a často si ju obdarovaný ani neotvorí, ale nechá ako ozdobu vo vitríne.
  2. Ak je ľudí, ktorých chcete obdarovať veľa a priestoru v batožine málo, príde vhod magnetka. Magnetky rôznych tvarov, veľkosti a námetov sú hitom posledných rokov. Vozíme si ich sami z rôznych kútov sveta a každý si rád doplní novú magnetku na svoju chladničku. V našej ponuke nájdete magnetky s námetom Slovenska, kde sú samotné mestá, koláže slovenských miest, tradičné ľudové kroje, magnetické záložky do kníh s panorámou miest, mini magnety so slovenským znakom, ovečkou, baranom, ľudovým krojom a podobne.
  3. Malé maľované obrázky pekných slovenských miest a prírody ozdobia každý interiér, či už ide o pracovňu, kuchyňu alebo Vašu izbu. V našej ponuke nájdete reprodukcie obrazov na plátne či na dreve od známeho prešovského maliara Vlada Semančíka. Ak by ste dali prednosť radšej originálu, napíšte nám.
  4. Praktickým darčekom pre každého je aj fľaša na vodu. Pitný režim je dôležitý, ale problémom je mať vodu stále po ruke. Preto každého poteší malá ľahká fľaša na vodu. V predajňách EÚ nájdete fľaše rôznych farieb s logami zahraničných firiem. U nás si môžete objednať fľaše s kolážou slovenských miest, ktoré budú po obdarovaní spomienkou na Vás a na Slovensko pri každom napití.
  5. Hľadáte malý, ale originálny darček, ktorý by zábavnou formou, trochu aj ako hlavolam prezentoval obrázky zo Slovenska? Niečo čo sa robí ručne? Skúste si pozrieť našu „rubíkovú“ foto-kocka Slovenska. Nekonečným otáčaním, v dvoch na seba kolmých smeroch, sa vám pred očami zobrazia najkrajšie miesta na Slovensku.

Späť

Pridať komentár

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.